Zawieszenie zajęć

Szanowni Państwo,
zgodnie z komunikatem Rządu, dotyczącym rozprzestrzeniania się koronawirusa, informujemy, że od dnia 11 marca od godziny 13:45 do 25 marca 2020 roku decyzją organu prowadzącego zawieszone zostają wszystkie zajęcia dydaktyczne w Niepublicznym Specjalnym Przedszkolu Familia, w tym zajęcia Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka.
Jednocześnie informujemy, że nie będzie możliwości odrobienia zawieszonych zajęć zarówno z wychowania przedszkolnego, jak i Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka.
W dniach 12 i 13 marca (czwartek, piątek) 2020r. placówka będzie świadczyła opiekę w godzinach 7:45 do 13:45. Prosimy o rozważną decyzję dotyczącą pozostawienia dziecka w placówce w tych dniach.

Poniżej komunikat MEN skierowany do rodziców, dostępny pod adresem https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

Rodzicu,

• ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca br. W przedszkolach i szkołach podstawowych 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze;
• zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny;
• jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS;
• przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;
• rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń,
w których przebywasz;
• śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej
w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.

Dzień kobiet w Familii!!! 👧🏻👩🏻‍🦰👱🏼‍♀️

8 marca to wspaniałe, wielkie Święto🌹🌹🌹,
więc spieszą Panowie 👱🏻‍♂️👨🏻i Chłopcy 👦🏻👦🏼.
Z bukietem 💐 życzeń 🥰w barwach kwiatów 🌺🌻🌸
dla wszystkich Dziewczynek 👧🏻👧🏼🧒🏽i Kobiet 👩🏻‍🦰👱🏼‍♀️👵🏻🧑🏻.

Nasi kochani, mali Panowie przygotowali dla swoich koleżanek wyjątkowe prezenty 🎁 – kwiatki 🌷 i krótkie wierszyki 💌 ułożone specjalnie dla Nich 🥰 !

Sukcesy naszych pedagogów 🧐

Dumni !
Pomiar on-task, tworzenie systemu motywacyjnego, nauczanie nowych umiejętności, tworzenie środowiska terapeutycznego, praca nad zachowaniami trudnymi, pomiar behawioralny i dokumentacja – wszystkie oceniane elementy na bardzo wysokim poziomie!!!
Pani Patrycjo, GRATULUJEMY ZDANEGO EGZAMINU !!!! Życzymy samych sukcesów w dalszej pracy zawodowej i nieustającego uśmiechu na twarzy w życiu prywatnym !!!
Zespół Familii