Szkolimy si臋 馃馃槃

W dniu 27 stycznia 2021 odby艂o si臋 kolejne szkolenie zespo艂u z zakresu praktycznych umiej臋tno艣ci prowadzenia program贸w terapeutycznych.
Certyfikowany terapeuta i superwizor BCBA, Pani Marta Sierocka- Rogala, konsultowa艂a w formie online programy terapeutyczne dzieci, analizuj膮c dane zawarte w diagnozach, dane z procesu uczenia a tak偶e bezpo艣redni膮 prac臋 terapeut贸w z dzie膰mi. Omawiali艣my mi臋dzy innymi kwestionariusze VB-MAPP, trening mandowy na r贸偶nych poziomach zaawansowania, kolejne cele w nauce zabawy, programy zaj臋膰 grupowych. Wst臋pnie poruszony zosta艂 r贸wnie偶 problem zachowa艅, kt贸re utrudniaj膮 spo艂eczne funkcjonowanie.
DZI臉KUJEMY za wszystkie cenne wskaz贸wki do naszej dalszej pracy!
Pozdrawiamy ca艂y zesp贸艂 SCOLARU!

Dodaj komentarz

Tw贸j adres e-mail nie zostanie opublikowany.