STAŻ SUPERWIZORSKI PANI BRITTANY FECHNER

Od września 2021r w naszej placówce gościmy Panią Brittany Fechner – certyfikowaną terapeutkę i superwizorkę BCBA. Pani Fechner przyjechała do Polski ze Stanów Zjednoczonych. W Kalifornii ukończyła studia ze stosowanej analizy zachowania oraz zdrowia publicznego. Posiada licencjat z psychologii i antropologii. Jako certyfikowany analityk zachowania przez wiele lat prowadziła terapię dzieci z trudnościami rozwojowymi, szkoląc jednocześnie w tym zakresie rodziców i terapeutów.
W Familii Pani Fechner realizuje staż na superwizora PLTB – pod okiem dr Beaty Urbaniak BCBA. Cieszymy się z możliwości wymiany doświadczeń. Liczymy na to, że po zakończeniu stażu będziemy kontynuować współpracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *