Mówią o nas

To sama przyjemność pracować z tak zmotywowanym zespołem i oglądać nauczycieli, którzy są wzmocnieniem dla swoich uczniów!

Marta Sierocka-Rogala – diagnosta i terapeuta behawioralny (BCBA), superwizor BCBA i PLTB, dyrektor programowy SCOLARIS i dyrektor merytoryczny Fundacji SCOLAR

Kilkakrotnie byłam już w tej placówce i zawsze jestem pod wrażeniem pracy tutejszych terapeutów. Nigdzie nie widziałam tak przyjaznego podejścia połączonego z intensywną terapią. Jakież szczęście mają dzieci, które mogą uczęszczać do tego przedszkola!

Dr Brita Schirmer – koordynator ds. autyzmu w Berlinie

Jesteśmy pod dużym wrażeniem funkcjonowania Przedszkola Familia. Uważamy, że w pełni zaspokaja potrzeby dzieci. Cieszymy się, że powstają takie miejsca – tak bardzo przyjazne dziecku. Podopieczni otrzymuja fachową pomoc w znanym sobie otoczeniu, bez narażania się na niepotrzebny stres. Środki dydaktyczne, materiały są indywidualnie dopasowane do potrzeb dziecka z uzględnieniem jego zainteresowań. Dzieci objęte są intensywnym, profesjonalnym programem terapeutycznym, co zwiększa ich szansę na to, by w przyszłości samodzielnie lub z niewielkim wsparciem uczęszczały do szkoły masowej. Przedszkole Familia wspomaga dziecko w rzeczywistym włączaniu w społeczeństwo, kulturę.
Monika Matz, Angelika Tomaszewska, Ewa Grygiel

Podczas odbywania stażu pozytywnie zaskoczyło mnie profesjonalne podejście terapeutyczne do dziecka, stała superwizja pracowników (ich pracy) oraz komunikacja między terapeutami. Będę polecać ten ośrodek! Życzę wielu sukcesów!
Kesja Z

Profesjonalne miejsce z dobrze wykwalifikowaną kadrą. Indywidualne podejście do każdego dziecka. Duża współpraca między terapeutkami. Odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu. To był bardzo dobrze wykorzystany czas podczas stażu w tej placówce. Cudowni ludzie! Gorąco polecam 
Patrycja Owczarek

Profesjonalne podejście terapeutyczne do dzieci. Doskonała komunikacja między terapeutami.
Marta Kaczmarek

Świetne przedszkole specjalistyczne z wysokiej klasy terapeutami, wspaniałym podejściem do dzieci. Bardzo efektywne metody pracy. Miła, rodzinna atmosfera. Szczęśliwe dzieci i fachowa terapia!!! Idealne miejsce dla każdego dziecka z zaburzeniami rozwoju.
Marta Nowak

Przedszkole zdecydowanie godne polecenia. Terapia na bardzo wysokim poziomie, przemiła atmosfera, bardzo indywidualne podejście dla każdego z dzieci. Relacje terapeuta – dziecko bardzo przyjazne, dzieci traktowane są podmiotowo. Praca terapeutyczna skutkuje rozszerzeniem repertuaru umiejętności u wszystkich dzieci. Każde dziecko z zaburzeniami rozwoju powinno mieć szansę terapii w takim przedszkolu jak Familia.
Anna Pokrzywnicka

Jestem pełna podziwu dla profesjonalizmu, cierpliwości i zaangażowania terapeutów pracujących z dziećmi. Miejsce godne polecenia – pełen profesjonalizm i wielkie serce.
Sylwia Błażejczak

Przedszkole „Familia” prowadzone jest w profesjonalnym systemie. Kadra pedagogiczna jest na wysokim poziomie. Bardzo dobrze współpracują z dziećmi, zapewniając fachową, rzetelną opiekę. Dbają o dzieci, sa miłe, uśmiechnięte. Podchodzą do dzieci indywidualnie, z empatią. Przedszkole bardzo czyste, dobrze wyposażone. Zdecydowanie polecam.
Kinga Cholimowicz

Przedszkole Familia = przyjaźń, humor, rozwój
Profesjonalizm terapeutów i ich oddanie wysuwa się na pierwszy plan. Zazdroszczę rodzicom miejsca pozytywnego pod każdym względem na 100%. Słowami Wielkiej Orkiestry, przedszkole niech trwa „do końca świata i o jeden dzień dłużej”  
Kamilia Piechowiak

Profesjonalny personel. Uśmiechnięty, kompetentny. Widać zaangażowanie w pracę. Dzieci uśmiechnięte i wesołe. Nauka przez zabawę. Miejsce godne polecenia. 
Ewelina Skałka

Miejsce przyjazne dla dzieci. Uwaga terapeutów jest im w pełni poświęcona. Potrzeby dzieci traktowane są indywidualnie, przez co mogą zdobywać niezbędne, kluczowe umiejętności, które przyczynią się do lepszego ich funkcjonowania w przyszłości. Pozytywne nastawienie terapeutów oraz nauka wpleciona w formę zabawy znacznie ułatwiają zdobywanie nowych umiejętności. 
Barbara Ruhs

Uśmiechnięte dzieci, pogodne terapeutki, cudowny superwizor – idealne miejsca dla dziecka, którego rodzice oczekują funkcjonalnego programu i pozytywnych zmian w jakości życia swojego dziecka. 
Tak trzymajcie )
Ewa Żmich

Fajnie, że są miejsca w których pracownicy nie boją się superwizji, chcą się rozwijać, myślą o doskonaleniu siebie, swojej pracy i placówki. Zazdroszczę. Życzę sukcesów.                                                                                                                   Anna Niedziela